Hra Oheň a voda 1: V lesním chrámu

Hry Fireboy and Watergirl 1: in The Forest Temple

Oheň a voda 1: V lesním chrámu (Fireboy and Watergirl 1: in The Forest Temple):

Sparkle a kapek cestují společně jen proto, že každá z nich může vybírat své skvosty beze strachu z pádu do pasti. Stisknutím páčky pro aktivaci Zvedněte a otevřete dveře. Hrdinové by si navzájem pomáhají. Zkuste projít úrovní těchto dvou postav najednou. Ve hře budete muset sbírat maximální množství diamantů. Chcete-li získat některé diamanty se budou muset naučit, jak používat pohybující se platformy a být schopen se pohybovat správným směrem betonových bloků.
Dobrodružné světla a korálky se budete vždy sestaveny, protože naši malí hrdinové, tentokrát putoval do velmi tajemné místo - Forest Temple. Tady, na každém kroku kluci čekají závratných zvraty, které může skončit velmi špatně, pokud je doba neříká jim správnou cestu ven. Děti zase informuje, budou muset řešit různé hádanky, které se otevře dveře ke svobodě z tohoto tmavém místě. Vy jako hlava malého týmu, bude muset vzít na svých bedrech celou vedení organizace koordinovaných akcí, které implicitně kluci budou provádět, protože i oni, už poněkud unaven z těchto míst, a tak moc se chtějí vrátit do své domovské prostranství. Hlavní věc, na paměti, že voda a oheň - věci nejsou kompatibilní, takže pozor na tyto důmyslné pasti, ve které každou chvíli, a pak vyšplhat naše horké hlavy!
Projděte všechny bludišť ve hře, aniž by četné pasti a překážky. Můžete hrát sami nebo s přítelem, který je. k. Znaky jsou řízeny různými klíči. Úspěšné budete hrát!

" "

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky